Hakkımızda & Ekibimiz

Adora Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Ticaret unvanımız ile yeni bir firmayız.

Kurucu Serkan YAZI 1998 yılından beri bilgisayar donanım ve kurulumları ile sektöre üniversite hazırlığı esnasında başlamış. Okul sonrasın da da yine edindiği bilgiyi birleştirerek, kurumsal firmalara hizmet veren birçok firmada uzun süre çalıştıktan sonra kuruluşu kararını vermiştir. Firma olarak yeni olsa da aslında çalışanlarının tecrübesi ve iş ortaklarının deneyimleri ile ihtiyaç duyacağınız birçok konuya cevap verebilecek tecrübe ve birikime sahiptir.

Çalışmalarınız esnasında kullandığınız bilgisayarlar, ofis araçları, internet ve işinizi kolaylaştıran onca elektronik cihazın bir şekilde farklı noktalardan alınması veya desteğinin beklenmesi sıkıntılı bir durum oluşturur. Gerek zaman, gerekse beraber çalışan bu cihazların birbirlerinden etkilenmelerinden dolayı ekiplerin birbirlerine ihtiyaç duyması, Ulaşım.!
Bilişim / Bilgi İşlem uzmanlığı, bir firmanın / kuruluşun / bireyin aslında çalışmaları esnasında ihtiyaç duyduğu elektronik cihazların alt yapıların merkezi halde satın alınmasının kontrolünün erişiminin yönetimin tamamını yapan, kesişen mesleklerin oluşturduğu önemli birimdir. Bu ihtiyacın varlığı kendini artık özel eğitim merkezlerinden üniversitelerin bölümü haline getirdi.

Son kullanıcı tarafında aslında kolayca yapılan işler, arka planda oldukça çok detayı barındırmaktadır. Özellikle bilgisayar ve kullanıcıları sayılarınız arttığında bu çok daha detaylı ve önemli bir konu olmaya başlayacaktır. İşte tam bu noktada bu detayların, kendi işinizin önüne geçmesini engel olarak, sürekli, güncel ve güvenli dijital çalışma alanları için firmamız olarak destek vermekteyiz.

Hızlı Destek

Marka bağımsız, anahtar teslimi bilişim çözümleri oluşturmaktadır.. Sertifikalı Personel, ağ yönetimi, güvenliği ve saha deneyimlerimiz ile hızlı çözümler üretmek


Web Tasarım ve Programlama

Güncel Teknolojilerin yakalanarak, sunum ve uygulamalarınızın her dönemde internet üzerinde olması hedeflenmektedir.


Uyumluluk

Kurumsal alanda bir çok firmaya alt yapı ve teknik destek hizmeti veren firmamız son kullanıcıya yönelik teknik servis hizmetleri de vermektedir.


Yüksek Verimlilik & adaptasyon

Ağ ve sunucu takibi gibi arkaplan işlemlerinin kontrolünün ve sürekliliğinin takip edilmesi oldukça önemlidir. Bu konuda tecrübe ve önlemlerimize güveniyoruz.


Destek & Erişim

Yoğun iş hayatında, zaman ve ulaşım konusu helede yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda daha da önemli olmaya başlar. Bu konuda ise uzaktan destek (yanıbaşınızda gibi) hizmetimiz ile işlerinize en kısa sürede geri dönmenizi hedefliyoruz.


Donanım garantili bakım anlaşmaları

Hizmet konusunda yapılan anlaşmalarımıza donanım olarak garanti verdiğimizi biliyormuydunuz. Şartlar ve sözleşmelerimiz için ulaşınız...


Kurumsal ağ ve yapıların
oluşturulması ve yönetilmesi
asıl işimizdir

Firmaların bilişim ve elektronik altyapılarının tasarımı, kurulumu , optimizasyonu ve teknik desteği konularında hizmet vermektedir. Diğer bir ifadeyle firmanızın bilişim ve elektronik alt yapısı konusunda çözüm ortağıyız.

Bize Ulaşın