Hakkımızda & Ekibimiz

Adora Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Ticaret Serkan YAZI

Kurucusu Serkan YAZI, Ankara Üni. End.Elektronik eğitimi ve 1998 yıllarından başlayan ilgili saha tecrübeleri sonrasında bir çok IT hizmeti veren firmada çalışmıştır. Yine (paylaşılabilir) referansları ile kurumsal firmalarda bilgi işlem desteği ve yöneticiliği yapmıştır.

Adora BT, çalışanlarının tecrübesi ve iş ortaklarının deneyimleri ile bilgi teknolojileri çözümlerinde ihtiyaç duyacağınız birçok konuya cevap verebilecek tecrübe ve birikime sahiptir.

Kullandığınız;

  • Bilgisayarlar, sunucular, işletim sistemleri ve bağlı yazılımlar,
  • İletişimin yapıldığı ağ yapıları, internet erişim senaryoları,
  • Ofis baskı ve görselleştirme araçları ve operatörlüğü,
  • Tüm çalışır durumdaki sistemin güvenliklerinin ve kuruma özel bt düzenlemelerinin kısıtlama ve sertifikasyonları,
  • Güncelliğini korumak adına donanım yazılım ve teknolojinin takibi vb. bir çok durum her ne kadar farklı uzmanlık alanları olsalar da firmalar / kurumlar dağılmak yerine tek bir noktada çözebilmeyi haklı olarak uygun görürler.

Adora Bilgi Teknolojileri tüm bu ihtiyaçlarınız tarafında satışı, danışmalığı ve hizmetleri vermek için her an hazırdır.

Hızlı Destek

Marka bağımsız, anahtar teslimi bilişim çözümleri oluşturmaktadır.. Sertifikalı Personel, ağ yönetimi, güvenliği ve saha deneyimlerimiz ile hızlı çözümler üretmek


Web Tasarım ve Programlama

Güncel Teknolojilerin yakalanarak, sunum ve uygulamalarınızın her dönemde internet üzerinde olması hedeflenmektedir.


Uyumluluk

Kurumsal alanda bir çok firmaya alt yapı ve teknik destek hizmeti veren firmamız son kullanıcıya yönelik teknik servis hizmetleri de vermektedir.


Yüksek Verimlilik & adaptasyon

Ağ ve sunucu takibi gibi arkaplan işlemlerinin kontrolünün ve sürekliliğinin takip edilmesi oldukça önemlidir. Bu konuda tecrübe ve önlemlerimize güveniyoruz.


Destek & Erişim

Yoğun iş hayatında, zaman ve ulaşım konusu helede yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda daha da önemli olmaya başlar. Bu konuda ise uzaktan destek (yanıbaşınızda gibi) hizmetimiz ile işlerinize en kısa sürede geri dönmenizi hedefliyoruz.


Donanım garantili bakım anlaşmaları

Hizmet konusunda yapılan anlaşmalarımıza donanım olarak garanti verdiğimizi biliyormuydunuz. Şartlar ve sözleşmelerimiz için ulaşınız...


Kurumsal ağ ve yapıların
oluşturulması ve yönetilmesi
asıl işimizdir

Firmaların bilişim ve elektronik altyapılarının tasarımı, kurulumu , optimizasyonu ve teknik desteği konularında hizmet vermektedir. Diğer bir ifadeyle firmanızın bilişim ve elektronik alt yapısı konusunda çözüm ortağıyız.

Bize Ulaşın